Małopolskie

Fotografia ślubna w województwie małopolskim – przepis na udane kadry

Jaki powinien być idealny plener ślubny? Przede wszystkim taki, w którym będziecie się dobrze czuć! Fotograf zadba o kadry, a Wy zadbajcie o nastrój i dobry humor. Gdzie wybierzemy się tym razem z Wami? Cała Małopolska to piękny region na udane wesele i sesje ślubne. Nie możemy się doczekać naszej współpracy! Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego – odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe. Fotograf ślubny uwieczni radość, łzy wzruszenia i niesamowite przejęcie tego podniosłego dnia.

Uchwycone wspomnienia – kamerzysta na Waszym weselu

Obecność fotografa i kamerzysty na weselu to już niemal standard. Każda Młoda Para pragnie zatrzymać te wyjątkowe chwile na wieczność. W swojej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt w połączeniu z artystyczną wizją uchwyconą wprawnym okiem. Zatrudniając kamerzystę na wesele macie od nas gwarancję udanej współpracy. Lubimy poznać Wasze oczekiwania przed nagrywaniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć jedynie dobre ujęcia. Pracujemy na terenie województwa małopolskiego, ale nie tylko! Skontaktujcie się z nami, a przygotujemy korzystną ofertę.

Obszar działania

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby z Brzeska, Krakowa, Miechowa, Nowego Sącza, Nowego Targu, Olkusza, Rzeszowa, Tarnowa, Wadowic i okolic. Nasz zespół oferuje profesjonalne usługi wideofilmowania wesel w całej Polsce, dlatego zachęcamy do kontaktu, niezależnie od miejsca organizacji Uroczystości. Jesteśmy pewni, że uda się nam zaplanować współpracę, której efektem będzie przepiękna pamiątka w postaci zapisu tego wyjątkowego dnia w Waszym życiu.

Nie czekaj, skontaktuj się już dziś!