Kraków

Historia Waszej miłości – od sesji narzeczeńskiej po zdjęcia ślubne

Pamięć może niekiedy zawodzić, a uchwycone kadry podczas sesji zdjęciowej ślubnej zostaną z pewnością na nieco dłużej. Naszym klientom towarzyszymy na różnych etapach ich wspólnej drogi, także przed oficjalnymi zaślubinami. Gdzie wybrać się na sesję narzeczeńską w Krakowie? Jeśli macie swoje ulubione miejsce, chętnie się tam udamy z Wami! Służymy jako fotograf i kamerzysta niezależnie od oprawy uroczystości ślubnej. Przejrzyjcie portfolio dostępne na stronie i przekonajcie się, że nasze zajęcie to nie tylko praca, ale również pasja.

Wspomnienia na zdjęciach – fotograf ślubny

Usługi fotografa i kamerzysty ślubnego oferujemy w Krakowie i nie tylko. Cennik dostępny jest na stronie, a szczegóły ustalamy indywidualnie. Wiemy, że wybór kamerzysty i fotografa na wesele nie należy do łatwych. Chcemy jednak podkreślić, że w swojej pracy cenimy sobie zaangażowanie obu stron. Ponadto stawiamy na naturalność, tak, aby każda fotografia ślubna mogła być wyjątkowym wspomnieniem tego dnia. Wybierzemy się z Wami również w plener ślubny.

Wideofilmowanie wesel i ślubów – Kraków

Sala wybrana, goście zaproszeni – czas na wyjątkową oprawę. Doskonale wiemy, że filmowanie wesela to nie tylko trzymanie kamery i patrzenie na podgląd. Tu liczy się również artyzm i kreatywność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do przejrzenia galerii i zapoznania się z tym, jak podchodzimy do filmowania ślubów. Jeżeli marzy Wam się relacja z tego szczególnego dnia przypominająca kadry niczym z serialu, to zapraszamy do nas.

Nie czekaj, skontaktuj się już dziś!