Filmowanie wesel

Teledysk weselny i reportaż ślubny – kamerzysta w Krakowie

Filmowanie wesel – poniżej kilka przykładowych filmów weselnych naszej produkcji.

Formę montażu zawsze wcześniej ustalamy z Narzeczonymi. Realizujemy i montujemy reportaże dłuższe, np. 90 minut i więcej, oraz krótsze, ok. 30-45 minut z całego dnia uroczystości ślubnych.

Dodatkową formą są np. teledyski, które zawarte są w cenie usługi przy zmontowaniu całego materiału w krótszej formie.

Teledysk do wybranego przez Narzeczonych podkładu może być zmontowany z całego dnia uroczystości ślubnych, albo np. tylko z sesji plenerowej.

Filmowanie ślubów – utrwalamy najpiękniejsze momenty w życiu naszych klientów

Ślub i wesele to wydarzenie wyjątkowe. Podczas takiej Uroczystości pojawia się moc różnorodnych emocji – wzruszenie, radość, entuzjazm, refleksyjność. Taki wachlarz odczuć warto uwiecznić w atrakcyjny sposób, żeby później, z uśmiechem na twarzy wracać do tych pięknym momentów. Filmowanie wesel to dużo więcej niż po prostu wycelowanie obiektywu kamery w odpowiednie miejsce. To przede wszystkim próba oddania wyjątkowości tej sytuacji, subtelnych uśmiechów, nastroju wyczekiwania, a później, utrwalenie szczęścia związanego z zaślubinami, które tak doniośle wybrzmiewa podczas weselnych zabaw.

Kamerzysta na wesele to osoba potrafiącai rozpoznać, które chwile świetne wypadną na filmie; na tym jednak jego kompetencje się nie kończą. Taki specjalista powinien mieć doskonały zmysł obserwacji. Jesteśmy dumni, że dzięki latom doświadczenia, możemy zaproponować naszym klientom i klientkom wyjątkowe pamiątki w postaci teledysku weselnego czy reportażu ślubnego.

Jak podchodzimy do wideofilmowania wesel?

Komfort naszych klientów i ich zadowolenie ze stworzonego materiału są dla nas najważniejsze, dlatego:

Przed przystąpieniem do pracy poznajemy oczekiwania pary młodej

Po rozpoznaniu preferencji klientów, proponujemy skuteczne rozwiązania, które udało się nam wykształcić podczas lat działalności w branży

Wierzymy, że udana współpraca powinna opierać się na świetnej komunikacji. Stawiamy na dobry kontakt z klientem i proponujemy elastyczne podejście do realizacji zleceń. Pary Młode doceniają profesjonalne podejście naszej ekipy i dzięki temu obdarzają nas dużym zaufaniem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa, Rzeszowa, Bielska-Białej, Opola, Przemyśla, Zakopanego i okolic. Nasz zespół oferuje profesjonalne usługi wideofilmowania wesel w całej Polsce, dlatego zachęcamy do kontaktu, niezależnie od miejsca organizacji Uroczystości. Jesteśmy pewni, że uda się nam zaplanować współpracę, której efektem będzie przepiękna pamiątka w postaci zapisu tego wyjątkowego dnia w Państwa życiu.


filmowanie wesel

Zobacz nasze zdjęcia ślubne

Filmowanie weselfotografiaifilm