Filmowanie wesel, teledysk weselny, reportaż ślubny


/

Teledysk weselny i reportaż ślubny – kamerzysta w Krakowie

Filmowanie wesel

(przewiń w dół, żeby zobaczyć nasze filmy)

– poniżej kilka przykładowych filmów weselnych naszej produkcji.

Formę montażu zawsze wcześniej ustalamy z Narzeczonymi. Realizujemy i montujemy reportaże dłuższe, np. 90 minut i więcej, oraz krótsze, ok. 30-45 minut z całego dnia uroczystości ślubnych.

Dodatkową formą są teledyski, które zawarte są w cenie usługi przy zmontowaniu całego materiału w krótszej formie.

Teledysk do wybranego przez Narzeczonych podkładu może być zmontowany z całego dnia uroczystości ślubnych, albo np. tylko z sesji plenerowej.

Filmowanie ślubów – utrwalamy najpiękniejsze momenty w życiu naszych klientów

Ślub i wesele to wydarzenie wyjątkowe. Podczas takiej Uroczystości pojawia się moc różnorodnych emocji – wzruszenie, radość, entuzjazm, refleksyjność. Taki wachlarz odczuć warto uwiecznić w atrakcyjny sposób, żeby później z uśmiechem na twarzy wracać do tych pięknym momentów. Filmowanie wesel to dużo więcej niż po prostu wycelowanie obiektywu kamery w odpowiednie miejsce. To przede wszystkim próba oddania wyjątkowości tej sytuacji, subtelnych uśmiechów, nastroju wyczekiwania, a później, utrwalenie szczęścia związanego z zaślubinami, które tak doniośle wybrzmiewa podczas weselnych zabaw.

Kamerzysta na wesele to osoba potrafiąca rozpoznać, które chwile świetnie wypadną na filmie; na tym jednak jego kompetencje się nie kończą. Taki specjalista powinien mieć doskonały zmysł obserwacji. Jesteśmy dumni, że dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaproponować naszym klientom i klientkom wyjątkowe pamiątki w postaci teledysku weselnego czy reportażu ślubnego.

Jak podchodzimy do wideofilmowania wesel?

Komfort naszych klientów i ich zadowolenie ze stworzonego materiału są dla nas najważniejsze, dlatego:

Przed przystąpieniem do pracy poznajemy oczekiwania pary młodej

Po rozpoznaniu preferencji klientów proponujemy skuteczne rozwiązania, które udało się nam wykształcić podczas lat działalności w branży

Wierzymy, że udana współpraca powinna opierać się na świetnej komunikacji. Stawiamy na dobry kontakt z klientem i proponujemy elastyczne podejście do realizacji zleceń. Pary Młode doceniają profesjonalne podejście naszej ekipy i dzięki temu obdarzają nas dużym zaufaniem.

W trakcie tego jedynego dnia jesteśmy tuż obok, ale dyskretnie. Podpowiadamy, sugerujemy, nie ustawiamy (no może wyjątkowo np. w plenerze :-)).

Dobry film od takiego sobie różni się m. in. wychwytywaniem detali, dlatego sugerujemy zwrócenie uwagi w danej chwili na drobiazgi, np. zwrócenie wzroku w odpowiedni punkt, złapanie się za ręce, popatrzenie sobie w oczy, szybsze lub wolniejsze tempo kroków itp.

Wiemy z doświadczenia, że samo „kręcenie” i bieganie z kamerą dookoła to absolutnie za mało.

Oczywiście aspekty techniczne to dla nas sprawa bezdyskusyjna, ale tym nie zawracamy Wam głowy. Czyli jakość obrazu i dźwięku (rejestrowanego osobno) jest zawsze bardzo ważna. Nie świecimy Wam ani Gościom po oczach niepotrzebnymi lampami używając jasnych obiektywów i dobrego sprzętu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa, Rzeszowa, Bielska-Białej, Opola, Przemyśla, Zakopanego, Lublina, Opola, Katowic i okolic. Nasz zespół oferuje profesjonalne usługi wideofilmowania wesel w całej Polsce, dlatego zachęcamy do kontaktu, niezależnie od miejsca organizacji Uroczystości. Jesteśmy pewni, że uda się nam zaplanować współpracę, której efektem będzie przepiękna pamiątka w postaci zapisu tego wyjątkowego dnia w Waszym życiu.

Zobacz nasz zdjęcia ślubne

Filmowanie wesel, teledysk weselny, reportaż ślubnyfotografiaifilm